Real Madryt – FC Barcelona. Zobacz najlepsze MEMY po El Clásico!

duma-katalonii

Zdjęcie 2 z 10

FC Barcelona wygrała z Realem Madryt 3:1 w finale Superpucharu Hiszpanii. Drużyna prowadzona przez Xaviego Hernandeza nie dała „Królewskim” żadnych szans, pozwalając jedynie na zdobycie honorowego trafienia w ostatniej minucie meczu. Zobacz najlepsze MEMY po El Clasico!

To bez wątpienia ciężki do przełknięcia mecz dla kibiców Realu Madryt. Faworyci tego spotkania kompletnie zawiedli, prezentując mizerną formę przez pełne 90 minut. Z kolei „Blaugrana” podeszła do tego spotkania arcypoważnie i od początku dyktowała warunki gry. Wynik oraz przebieg meczu nie umknął Internautom, którzy stworzyli wiele ciekawych memów.