Dołącz do nas!

Kogo szukamy?

Bundesliga
La Liga
Premier League
Serie A
Ekstraklasa
Ligue1
Niższe ligi polskie (I-IV liga)

Jeśli interesujesz się daną ligą i chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu, to jest to idealna okazja dla Ciebie. Nauczymy Cię całego systemu dodawania wpisu i jego konfiguracji, będziesz mógł podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem.

Zależy nam na zbudowaniu zgranego zespołu, z którym będziemy mogli odnosić wspólne sukcesy. Oczekujemy umiejętnego działania w sieci w poszukiwaniu informacji oraz sprawnego władania językiem polskim. Wiek nie gra roli!

Korzyści

Na ten moment niestety nie oferujemy wynagrodzenia, liczymy na to, że w przyszłości się to zmieni. Natomiast na pewno jest to szansa do „pokazania się” oraz promocji własnej osoby – postaramy się w tym pomóc.

Dużym benefitem przynależności do naszej redakacji jest to, że jesteśmy brani pod uwagę w procesie akredytacyjnym – bezpłatne wejście na dany mecz w roli dziennikarza lub fotografa. Możemy pochwalić się już kilkoma zdobytymi akredytacjami, choćby na mecze Ekstraklasy.

Jak to wygląda?

Każdy kandydat będzie poddany testowi, który polega na napisaniu krótkiego tekstu. Osoby, które w przeszłości publikowały swoje treści, mogą być z tego obowiązku zwolnione. Po konkretne szczegóły zapraszamy do kontaktu mailowego lub poprzez Messenger.

Kontakt

Adres e-mail: [email protected]
Facebook: MagiaPilki.pl