Piękne podanie Enzo Fernandeza i gol Joao Felixa! [WIDEO]

W wyjściowym składzie Chelsea na mecz derbowy z West Hamem wyszło pięciu piłkarzy, którzy dołączyli do klubu w zimowym okienku transferowym. Przy bramce na 1:0 dla „The Blues” ładną akcją popisali się Enzo Fernandez i Joao Felix.

Gracze Chelsea długo budowali atak pozycyjny, próbując przedostać się przez skomasowaną defensywę West Hamu. W końcu w 16. minucie spotkania piłkę przed polem karnym przejął najdroższy piłkarz w historii Premier League – Enzo Fernandez. Argentyńczyk doskonałym zagraniem w pole karne pokazał, dlaczego „The Blues” wyłożyli na niego tyle pieniędzy. Idealne podanie pewnie sfinalizował inny nowy nabytek – Joao Felix.

Ostatecznie Chelsea nie sięgnęła po zwycięstwo w tym meczu. West Ham wyrównał w 28. minucie za sprawą trafienia Emersona. Co więcej, „The Blues” mieli sporo szczęścia, bo w końcówce spotkania sędzia nie uznał bramki Tomasa Soucka.