Ile zarabia Robert Lewandowski na minutę? Zarobki w Barcelonie

Niedawno w Internecie opublikowano zarobki poszczególnych piłkarzy FC Barcelony. Wśród nich pojawił się również Robert Lewandowski. Co ciekawe, Polak pomimo statusu absolutnej gwiazdy na Camp Nou nie jest nawet w trójce najlepiej opłacanych zawodników. Ile zarabia Lewandowski na minutę, godzinę, dzień, tydzień, miesiąc i rok?

Zarobki Roberta Lewandowskiego

Jeśli chodzi o ogólne przychody „Lewego” to tutaj ciężko jest to określić, ile mln euro rocznie inkasuje Polak. Najlepsi piłkarze jak m.in. Kylian Mbappe posiadają umowy sponsorskie, za które otrzymują gigantyczne kwoty. Nieco więcej wiemy, ile zarabia Neymar na takich kontraktach. Wśród najlepszych piłkarzy na świecie Lewandowski nie wypada aż tak dobrze, bo po dołączeniu do La Liga zgodził się na obniżkę wynagrodzenia względem tego, co miał w Bayernie Monachium do 2022 roku. Więcej na ten temat można poczytać np. w magazynie Forbes.

Ile zarabia Lewandowski na minutę w Barcelonie?

Według kontraktu Robert Lewandowski w nowym klubie ma otrzymywać pensję w wysokości 18,75 miliona euro rocznie. Transfer do Dumy Katalonii uszczuplił pensję polskiego napastnika. Dzieląc tę kwotę przez 365 dni, dowiemy się, że dziennie kapitan reprezentacji Polski zarobi 51,4 tysiąca euro, co daje nam 2,14 tysiąca euro na godzinę, blisko 36 euro na minutę i jakieś 60 centów na sekundę. Tygodniowe zarobki „Lewego” to około 360 tysięcy euro, a miesięczne 1,56 miliona euro.

Lewandowski jest czwartym najlepiej zarabiającym piłkarzem Barcelony. Najlepszą pensję otrzymuje Frenkie de Jong (29 170 000), a kolejne pozycje zajmują Sergio Busquets (22 mln euro) i Jordi Alba (20 830 000 euro). Jeśli chodzi o cały świat, to „Lewy” nie ma szans nawet się zbliżyć do najlepiej płatnych piłkarzy takich jak m.in. Mbappe i Neymar (PSG). Nie mówiąc o tym, ile zarabia Ronaldo w Al-Nassr. Pensja Portugalczyka detronizuje wszystkich i wszystko, nawet to, ile zarabia Leo Messi.

Ile inkasował Robert Lewandowski w Bayernie Monachium?

Dla porównania w Bayernie Monachium było to 2 mln euro miesięcznie, co dawało rocznie 24 mln euro, 60 tysięcy euro dziennie, 2,5 tys. euro na godzinę i 40 euro na minutę.

Zarobki Lewandowskiego: podsumowanie

Ile zarabia Robert Lewandowski rocznie?

Robert Lewandowski w FC Barcelonie otrzymuje pensję w wysokości 18,75 miliona euro rocznie

Ile zarabia Robert Lewandowski na miesiąc?

Napastnik FC Barcelony zarabia miesięczne 1,56 miliona euro.

Ile zarabia Robert Lewandowski na dzień?

Okazuje się, że dziennie kapitan reprezentacji Polski zarabia 51,4 tysiąca euro.

Ile zarabia Robert Lewandowski na godzinę?

Robert Lewandowski zarabia około 2,14 tysiąca euro na godzinę.

Ile zarabia Robert Lewandowski na minutę?

Łatwo policzyć, że Robert Lewandowski zarabia blisko 36 euro na minutę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments