Czy na obstawianiu tenisa można zarobić?

Fani internetowych zakładów bukmacherskich doskonale wiedzą, że na piłce nożnej zarabia się naprawdę nieźle. Jednak co z innymi dyscyplinami sportu? W serwisach online najlepszych, legalnych bukmacherów, jak Superbet, wśród dostępnych do obstawienia zakładów dyscyplin sportowych można znaleźć również i tenis, wraz z zakładami na żywo. Po ostatnich sukcesach polskich tenisistów aż prosi się, żeby bliżej zapoznać się z tematem zarabiania właśnie na tej dyscyplinie sportu.

Jak zarabiać online na tenisie?

Chciałoby się rzec, że zarabianie na tenisie u bukmachera Superbet jest proste jak bułka z masłem i że najlepiej zarabia się na absolutnych pewniakach. Na takich jednak kursy nie są zbyt wysokie, co za tym idzie, wygrane również raczej nie będą iść w tysiące złotych. Czy w takim razie można obstawiać tenis w jakiś inny sposób, gwarantując sobie tym samym możliwość zrobienie znacznie większych pieniędzy?

Analogicznie do piłki nożnej, w tenisie również można obstawiać konkretne wyniki spotkań tenisowych. Te jednak, zważywszy na charakter sportu i jego ogromną nieprzewidywalność, zawierają w sobie sporą dozę losowości. Znacznie częściej typowane są – za niższe stawki – zwycięzcy spotkania lub handicapy. Dość duże straty może też w przypadku tenisa przynieść próba gry i obstawianie zakładów live czy metodą progresji.

Co opłaca się obstawiać w tenisie?

Typowanie faworytów za absolutnie minimalne stawki bywa mniej, niż mało opłacalne. Jednak jest znacznie bezpieczniejsze, niż jakiekolwiek inne typowanie. Warto zastanowić się nad obstawieniem bardziej wartościowych handicapów, szczególnie jeśli można skorzystać z bonusu powitalnego lub zakładów bez ryzyka. Trochę inaczej trzeba podejść do gry faworytów bukmacherskich w dużo mniej znaczących turniejach – tam motywacja najlepszych zawodników może być znacznie mniejsza, a więc i pewność wygranej nieco mniejsza.

Szukając własnego sposobu na obstawianie zakładów tenisowych u bukmachera Superbet, warto skupić się na początku na jednym z czterech największych wydarzeń sportowych w tej dyscyplinie. Mowa tu oczywiście o takich turniejach, jak: French Open, US Open, Australian Open i Wimbledon. To właśnie tam zawodnicy zawsze chcą dać z siebie wszystko i pokazać światu swoją klasę i doskonałą formę. Pod uwagę można brać również mniej prestiżowe turnieje, jak Master 1000, WTA 250 i WTA 500 oraz ATP.  Wiele emocji może dostarczyć też obstawianie takich zakładów, jak challengery oraz spotkania typu futures.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments