Lewandowski zalicza dublet z Elche! Barca rozbija rywala [WIDEO]

Robert Lewandowski strzelił dwa gole Elche w meczu 6. kolejki ligi hiszpańskiej. Polak otworzył wynik spotkania w 34. minucie, a ponownie trafił tuż po przerwie. Ostatecznie FC Barcelona wygrała 3:0. Warto wspomnieć, że po kwadransie gry czerwoną kartkę obejrzał Verdu – obrońca przyjezdnych.

34′ – Świetną akcję na lewej stronie boiska przeprowadził 18-letni Alejandro Balde. Lewy obrońca „Barcy” posłał ciętą piłkę wzdłuż bramki. Całą akcję zamknął Robert Lewandowski, trafiając do pustej bramki.

41′ – Memphis Depay dostał podanie w pole karne od Alejandro Balde. Holender świetnie odwrócił się z rywalem na plecach i oddał silny strzał pod poprzeczkę, pokonując bramkarza.

48′ – Zamieszanie w polu bramkowym i w końcu piłka trafia pod nogi Roberta Lewandowskiego, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.