O co musisz zadbać, zanim zapiszesz się na treningi piłkarskie?

Jeżeli planujesz właśnie rozpoczęcie zajęć piłkarskich, sprawdź koniecznie, o czym powinieneś pamiętać przed pierwszym treningiem. Poza dobrymi chęciami i zapałem do gry musisz zadbać o kilka akcesoriów, odzież i pozostałe elementy wyposażenia niezbędne do realizacji ćwiczeń.

Stroje treningowe

Treningi piłkarskie najczęściej odbywają się dwa razy w tygodniu. W zależności od pogody mogą być realizowane na hali lub na boisku. Podczas treningów konieczny jest wygodny i przewiewny strój. Większość klubów zamawia jednolite dla wszystkich zawodników stroje piłkarskie: https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/stroje-pilkarskie, w których zarówno trenują, jak i biorą czynny udział w oficjalnych rozgrywkach.

Poza strojami do gry w klubowych kolorach konieczne jest zainwestowanie w dresy piłkarskie, które zapewnią komfort termiczny podczas treningu outdoorowego na świeżym powietrzu w chłodniejsze dni.

Kolorystyka strojów do gry powinna nawiązywać do barw klubowych. Decydując się na zakup strojów piłkarskich u producenta, zyskujesz nawet możliwość zrealizowania własnego projektu graficznego!

Skarpety, getry piłkarskie, ochraniacze

Jeżeli chcesz trenować piłkę nożną, poza odzieżą meczową i treningową zainwestuj również w wygodne sportowe skarpety i wysokie getry, pod którymi zakłada się specjalne piłkarskie ochraniacze na piszczele, które chronią nogi przed powierzchownymi urazami i kontuzją.

Obuwie piłkarskie

Piłkarz potrzebuje przynajmniej dwóch par butów: korków ze strukturalną podeszwą przeznaczonych do gry na murawie, a także halówek z jasną, nierysującą podeszwą, która umożliwi wygodny trening na hali. Nie da się ukryć, że obuwie najczęściej należy do najkosztowniejszych elementów z listy piłkarskiej wyprawki. Nie warto na nich oszczędzać – najlepiej jest postawić na najwyższą jakość!

Dodatkowe akcesoria

Poza wymienionymi konieczny będzie również zakup pojemnej torby treningowej, niewielkiego ręcznika, a także butelki na wodę. Jeżeli sami tworzycie amatorską drużynę, do niezbędnych wydatków zalicza również koszty wynajmu sal treningowych.

Jeżeli chcesz kupić dobrej jakości stroje piłkarskie w korzystnej cenie, sprawdź oferty polskich producentów. Najlepsi, poza wysokiej jakości kompletami do gry oferują również dodatkowe opcje w formie np. bezpłatnych nadruków na koszulkach (taką ofertę znajdziesz w PEHA). Pozostałe akcesoria można z powodzeniem zamówić online lub kupić stacjonarnie. Polska odzież sportowa wyróżnia się trwałością i  świetnym stosunkiem ceny do jakości!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments