Przebudzenie Kozłowskiego. Piękna asysta w Eredivisie [WIDEO]

Kacper Kozłowski ponownie przypomniał o sobie, zaliczając asystę w drugim meczu Eredivisie z rzędu. 19-latek świetnie wypatrzył partnera z drużyny, który dał Vitesse prowadzenie.

Kacper Kozłowski może liczyć na wiele minut gry, przebywając na wypożyczeniu w holenderskim Vitesse. Przypomnijmy, że 19-latek jest piłkarzem Brighton, w którym występuje również m.in. Jakub Moder.

Przed tygodniem Kozłowski przypomniał o sobie w wygranym 3:1 meczu przeciwko Heerenveen. 6-krotny reprezentant Polski zaliczył asystę w 45. minucie przy trafieniu Gabriela Vidovicia na 2:1. W tamtym spotkaniu dał o sobie znać także inny Polak – Bartosz Białek, który zdobył gola.

W sobotni wieczór Kacper Kozłowski potwierdził dobrą formę, zaliczając kolejną asystę. Tym razem 19-latek asystował przy bramce Manhoefa w 33. minucie spotkania. Ostatecznie Vitesse zremisowało na wyjeździe z FC Emmen 2:2.