Wielki transfer legł w gruzach!

Jeszcze kilka godzin wydawało się, że Moisés Caicedo zamieni Brighton na Liverpool. Reprezentant Ekwadoru dał jednak do zrozumienia, że chce grać dla innego klubu.

Moisés Caicedo chce iść do Chelsea

Jeszcze rano wszystkie media były pewne, że nowym klubem 21-latka będzie Liverpool. Jednak sytuacja obróciła się o 360 stopni ponieważ zawodnik zakomunikował, że nie ma zamiaru przenosić się na Anfield a jego nowym pracodawcą ma zostać londyńska Chelsea. Zawodnik postanowił dotrzymać słowa i zaakceptować ofertę 'The Blues” po tym jak uzgodnił z zespołem ze Stamford Bridge osobiste warunki kontraktu w końcówce maja.

Drużyna z zachodniej części angielskiej stolicy skupia się teraz całkowicie na sfinalizowaniu rozmów z Brighton. Czwarta oferta powinna znacznie przekroczyć poprzednie. Prawdopodobnie będzie bliźniacza do tej, którą złożył Liverpool.Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem pomocnik stanie się najdroższym zawodnikiem w historii Premier League. Aktualny rekord należy do Enzo Fernándeza, za którego Chelsea zapłaciła w styczniu Benfice 121 milionów euro.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments