Polska U21 nie wykorzystała szansy. Porażka z Bułgarią na Stadionie Śląskim [WIDEO]

Reprezentacja Polski do lat 21 podejmowała na Stadionie Śląskim w Chorzowie swoich rówieśników z Bułgarii. O wyniku spotkania zdecydowała jedna bramka, której autorem był Martin Petkov w 58. minucie meczu. Ostatecznie biało-czerwoni ulegli 0:1 reprezentacji Bułgarii.

Petkov zaskoczył obrońców reprezentacji Polski, Tobiasz nie miał szans

Reprezentacja Polski do lat 21 w meczu eliminacji Mistrzostw Europy podejmowała u siebie Bułgarię. Kibice zebrani na Stadionie Śląskim na pierwszą bramkę musieli czekać prawie godzinę. Choć w pierwszej połowie stroną dominującą byli Biało-czerwoni to żaden z dwóch strzałów w światło bramki nie sprawił problemów bramkarzowi rywali. Dopiero w 58. minucie meczu Marin Petkov po raz pierwszy skierował piłkę do siatki. Bułgar zdecydował się na strzał z dystansu, czym zaskoczył będącego między słupkami Kacpra Tobiasza.

Porażka z Bułgarią spowodowała, że reprezentacja Polski do lat 21 może jeszcze dzisiaj spaść na 2. miejsce w grupie. Na ten moment podopieczni Adama Majewskiego plasują się na pozycji lidera z dorobkiem 15 punktów. Niemcy, którzy są za naszymi plecami, mają 2 punkty mniej oraz 2 mecze zaległe względem naszej kadry.