Bayern poza Ligą Mistrzów! Gol Villarrealu w 88. minucie meczu [WIDEO]

Bayern Monachium zremisował u siebie 1:1 z Villarrealem w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu lepsza okazała się „Żółta łódź podwodna”, wygrywając 1:0, co oznacza, że „Bawarczycy” żegnają się z rozgrywkami Champions League.

Bayern Monachium nie zachwycał w ofensywie i na prowadzenie wyszedł dopiero w 52. minucie meczu za sprawą trafienia Roberta Lewandowskiego. Polak zachował zimną krew na szesnastym metrze, precyzyjnie umieszczając piłkę w siatce. Była to 13 bramka „Lewego” w tej edycji rozgrywek. Kolejne minuty upływały pod dyktando „Bawarczyków”, ale nie przełożyło się to na kolejne bramki. Za to swego dopiął Villarreal, wyprowadzając w 88. minucie wzorową kontrę zakończoną pewnym strzałem Chukwueze. Po tym nokautującym uderzeniu w samej końcówce Bayern nie dał rady się podnieść i odpadł z rozgrywek Ligi Mistrzów.