Gol Marcina Oleksego w finałowej trójce prestiżowej nagrody FIFA [WIDEO]

Gol Marcina Oleksego znalazł się w finałowej trójce prestiżowej nagrody im. Ferenca Puskasa. Reprezentant Polski w amp futbolu znalazł się obok takich nazwisk jak Richarlison i Dimitri Payet.

Marcin Oleksy to pierwszy Polak w historii, który znalazł się w finałowej trójce nagrody im. Ferenca Puskasa. Co więcej, jest również pierwszym przedstawicielem amp futbolu. W decydującej fazie jego nazwisko pojawiło się obok Richarlisona i Payeta.

– Nie spodziewałem się tego. Z jednej strony słyszałem, że „trójka” może być moja, ale starałem się od tego uciekać myślami. To mega sprawa. Ciężko mi to opisać słowami. Jestem pierwszym przedstawicielem amp futbolu, a także pierwszym Polakiem, który znalazł się w czołówce tej nagrody. Tworzymy taką historię, że aż… głowa boli – powiedział Marcin Oleksy w rozmowie z TVPSPORT.PL.

Marcin Oleksy zdobył bramkę, która została nominowana, przepiękną przewrotką w meczu Warty Poznań ze Stalą Rzeszów. Spotkanie odbyło się 6 listopada 2022 roku.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments