Liverpool wyszedł z opresji i awansował do finału Ligi Mistrzów [WIDEO]

Liverpool pokonał Villarreal 3:2 w rewanżowym starciu Ligi Mistrzów, choć nie obyło się bez drobnej nerwówki. Podopieczni Jurgena Kloppa rozegrali fatalną pierwszą połowę, po której przegrywali 0:2. Jednak ostatecznie potrafili odwrócić losy spotkania na swoją korzyść.

Pierwszą bramkę obejrzeliśmy już w 3. minucie spotkania, kiedy do siatki trafił Boulaye Dia. Tuż przed końcem pierwszej połowy wynik podwyższył Francis Coquelin. W rezultacie do przerwy mieliśmy ogromną niespodziankę. Wydawało się, że Liverpool znajduje się w poważnych tarapatach. Jednak „The Reds” skutecznie odwrócili losy spotkania w drugiej części meczu. Najpierw w 62. minucie gola kontaktowego zdobył Fabinho, a kilka chwil później wyrównał Luis Diaz. W tym momencie było już praktycznie pewne, kto będzie pierwszym finalistą tegorocznej Ligi Mistrzów. Rezultat spotkania ustalił Sadio Mane, który wykorzystał nieodpowiedzialne zachowanie Geronimo Rulliego i skierował piłkę do pustej bramki.