Absurdalna decyzja Komisji Ligi. Zmniejszona kara dla Frana Tudora!

Piłkarz Rakowa Częstochowa, Fran Tudor został zawieszony na trzy mecze za brutalny faul w trakcie meczu z Wartą Poznań. Komisja Ligi postanowiła jednak zmniejszyć wymiar kary do dwóch meczów i jednego w zawieszeniu na sześć miesięcy.

Przypomnijmy, że Fran Tudor został ukarany w 18. kolejce Ekstraklasy podczas meczu przeciwko Warcie Poznań (1:1). W 30. minucie tego spotkania doszło do napięcia między rywalami. Chorwat przytrzymywany przez piłkarza Warty zachował się niesportowo, uderzając łokciem w twarz rywala, za co w konsekwencji otrzymał czerwoną kartkę. Komisja Ligi podjęła później decyzję o zawieszeniu prawego wahadłowego Rakowa na trzy mecze oraz karze grzywny w wysokości 7. tysięcy złotych.

Komisja Ligi złagodziła karę

Dzisiaj (15 lutego) po południu Komisja Ligi zmniejszyła okres dyskwalifikacji Frana Tudora z trzech spotkań na dwa oraz jednego w zawieszeniu na sześć miesięcy. Kara finansowa pozostała bez zmian. Chorwat będzie mógł wystąpić już w najbliższym meczu Rakowa z Górnikiem Zabrze w sobotę, 18 lutego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments