Arkadiusz Milik strzela gola ze Spezią! Kontuzja Szczęsnego [WIDEO]

Arkadiusz Milik zdobył bramkę, a Juventus zwyciężył 2:0 w dzisiejszym meczu ze Spezią. Jest to pierwsze trafienie naszego napastnika w nowych barwach. Niestety spotkanie przyniosło również negatywne informacje dla polskich kibiców. Pod koniec pierwszej połowy poważnie wyglądającej kontuzji kostki doznał Wojciech Szczęsny.

Wojciech Szczęsny opuścił boisko w 43. minucie. Polski bramkarz nie był w stanie zejść o własnych siłach i potrzebne były nosze. Niestety kontuzja kostki, której doznał podstawowy golkiper naszej reprezentacji, wyglądała bardzo poważnie. Stopa wykręciła się mocno nienaturalnie, patrząc na to, niewykluczone jest złamanie, co mogłoby utrudnić udział Szczęsnego w mistrzostwach świata w Katarze.

Pod sam koniec spotkanie znacznie osłodził nam Arkadiusz Milik, który ze Spezią zdobył swoje debiutanckie trafienie w nowych barwach. Polski napastnik pojawił się na boisku w 85. minucie, kiedy zmienił Dusana Vlahovicia. Do zdobycia gola potrzebował nieco ponad sześciu minut. 28-latek doskonale przyjął podanie Mirettiego, gubiąc obrońcę, a następnie pewnie uderzył, pozostawiając Bartłomieja Drągowskiego bez szans.