Czesław Michniewicz o doniesieniach dziennikarzy. „To jest totalna bzdura”

Za Czesławem Michniewiczem nieustannie ciągną się przeróżne negatywne informacje. We wtorek (20 grudnia) selekcjoner reprezentacji Polski był gościem Roberta Mazurka w radiu RMF FM. W rozmowie stanowczo zaprzeczył doniesieniom dziennikarzy.

Codziennie w mediach pojawiają się kolejne doniesienia, dotyczące sytuacji w reprezentacji Polski. Dziennikarze publikują szokujące informacje, które źle oddziałują przede wszystkim na wizerunek Czesława Michniewicza. Jak do tego odnosi się wciąż aktualny selekcjoner?

– Ja się śmieję. Nie tylko się uśmiecham, tylko się śmieję, że ktoś coś takiego może napisać. Po pierwsze nie ma żadnego konfliktu, nie było sytuacji, o jakiej pisały media. […] To jest totalna bzdura. Żadna informacja na żadnej grupie się nie pojawiła. Mam zapewnienia, rozmawiałem z niektórymi piłkarzami osobiście i mówią, że nie było takiej informacji. Nie było czegoś takiego, że ktoś napisał, że nie chce ze mną pracować – mówił Czesław Michniewicz.

Gość Roberta Mazurka odniósł się również do swojej przyszłości. Potwierdził, że są planowane kolejne spotkania z prezesem Cezarym Kuleszą, ale wciąż nie wiadomo, czy pozostanie na swoim stanowisku.

– Tego nie wiemy i na pewno nie rozwiejemy tutaj żadnych wątpliwości. Jestem w stałym kontakcie z prezesem. Rozmawiamy często i szykuje się też kolejna rozmowa w najbliższym czasie – przyznał Michniewicz.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments