Czesław Michniewicz zdecyduje się na powołanie zawodnika z 1. ligi?

Przed reprezentacją Polski czerwcowe zgrupowanie, które odbędzie się w ramach czterech spotkań Ligi Narodów. W kadrze biało-czerwonych wciąż pozostaje wiele niewiadomych, a najnowsze doniesienia informują o tym, że powołanie może dostać zawodnik 1. ligi. Takie wieści przekazał Mateusz Święcicki w programie Misja Futbol.

Prawdopodobnie obiektem zainteresowań selekcjonera jest Hubert Adamczyk z Arki Gdynia. 24-latek to jeden z najlepszych zawodników na zapleczu PKO Ekstraklasy. W tym sezonie ofensywny pomocnik zdobył 14 bramek i zaliczył 9 asyst, co na pozycji numer „10” jest naprawdę dobrym wynikiem. Pomysł powołania zawodnika z niższej ligi zapewne jest spowodowany możliwymi brakami kadrowymi, wynikającymi z terminów spotkań. Większość zawodników zakończy sezon ligowy i bardzo prawdopodobne, że będzie potrzebowała odpoczynku.

– Co myślicie o powołaniu dla zawodnika z 1. ligi? – zapytał Mateusz Święcicki w programie Misja Futbol? Na pytanie dziennikarza Eleven Sports szybko zareagował Łukasz Wiśniowski, który odparł, że to pytanie nie wzięło się z przypadku. Zgromadzeni na czacie widzowie niemal jednogłośnie wskazali swojego kandydata, wywołując wspomnianego Huberta Adamczyka. Przypomnijmy, że Mateusz Święcicki niedawno spotkał się z selekcjonerem w Rzymie, dlatego te słowa rzeczywiście mogą mieć w sobie ziarno prawdy.

Reprezentacja Polski rozegra w czerwcu aż cztery mecze w ramach Ligi Narodów.
01.06 Polska – Walia, 18:00
08.06 Belgia – Polska, 20:45
11.06 Holandia – Polska, 20:45
14.06 Polska – Belgia, 20:45

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments