Darwin Nunez i bezmyślna czerwona kartka przeciwko Crystal Palace [WIDEO]

W poniedziałkowy wieczór (15 sierpnia) Liverpool podejmował Crystal Palace w ramach drugiej kolejki Premier League. Ku zaskoczeniu kibiców „The Reds” znów stracili punkty, remisując z „Orłami” 1:1. Po dwóch seriach gier podopieczni Kloppa mają na swoim koncie tylko dwa oczka. W trakcie spotkania bezmyślnym zachowaniem popisał się Darwin Nunez, który w konsekwencji obejrzał czerwoną kartkę.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył Wilfred Zaha, trafiając do siatki w 32. minucie. Liverpool zdecydowanie przeważał, ale odpowiedział dopiero w drugiej połowie. Fenomenalnym rajdem i strzałem sprzed pola karnego popisał się Luiz Diaz.

Przed golem Kolumbijczyka wydawało się, że „The Reds” mogą mieć wielkie problemy ze zdobyciem choćby punktu, bo czerwoną kartkę obejrzał Darwin Nunez. Urugwajczyk dał się sprowokować i odwracając się uderzył głową obrońcę Crystal Palace.