FC Barcelona zdecydowana na transfer Lewandowskiego

Sprawa transferu Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony nabiera tempa. Najnowsze doniesienia informują o tym, że „Duma Katalonii” jest zdecydowana na taki ruch i ponagla agenta Polaka do negocjacji z Bayernem Monachium.

Jak informuje hiszpański dziennikarz Gerarda Romero, Barcelona przeprowadziła rozmowy z Pinim Zahavim i oznajmiła, że chce pozyskać Lewandowskiego za kwotę 30-35 milionów euro. Ponadto poproszono o wywieranie presji na Bayernie Monachium w celu skonkretyzowania negocjacji. Agent ma usiąść do rozmów z władzami „Die Roten” w ciągu kilku najbliższych dni.

Sensacyjne wieści szybko obiegły hiszpańskie media. Robert Lewandowski znalazł się na czołówkach tamtejszych gazet, jako temat numer jeden. Wydaje się, że scenariusz odejścia z Bayernu Monachium staje się coraz bardziej realny i nieuchronnie zbliża się do punktu kulminacyjnego. Polak pomimo wielu plotek w poprzednich latach, które łączyły go z różnymi klubami, nigdy nie był tak blisko opuszczenia Bawarii.

Rzecz jasna władze Bayernu Monachium nie muszą się zgadzać na ofertę FC Barcelony. Wysoce prawdopodobne, że 35 milionów euro nie wystarczy na wykupienie Polaka. Jednak według niektórych mediów „Bawarczycy” poszukują następcy Lewandowskiego.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments