Gol Przemysława Frankowskiego z PSG! Sensacyjna wygrana Lens [WIDEO]

Przemysław Frankowski zdobył gola w wygranym 3:1 meczu Lens z PSG. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców już w piątej minucie spotkania.

RC Lens pokonało PSG w meczu 17. kolejki Ligue 1, a jedną z bramek zdobył Przemysław Frankowski. Polak otworzył wynik spotkania w piątej minucie. Paryżanie szybko wyrównali za sprawą gola Etikite, ale reszta pojedynku na szczycie ligi francuskiej lepiej potoczyła się dla gospodarzy. W 28. minucie bramkę na 2:1 zdobył Openda. Natomiast tuż po rozpoczęciu drugiej połowy wynik na 3:1 ustalił Claude-Maurice. Dzięki temu zwycięstwu Lens zmniejszyło stratę do liderującego PSG do 4 punktów.