Gwiazda Tottenhamu odejdzie?! Zainteresowany Real Madryt

Bardzo możliwe, że Heung-min Son w najbliższej przyszłości zdecyduje się na zmianę barw klubowych. Koreańczyk chciałby spróbować nowego wyzwania. Liderem w wyścigu o podpis skrzydłowego Tottenhamu jest Real Madryt.

Heung-min Son w drużynie Tottenhamu występuje od ośmiu lat. W tym czasie udowodnił swoją niesamowitą jakość, dzięki czemu obecnie znajduje się na celowniku najlepszych europejskich klubów. Prognostykiem ewentualnego odejścia mogą być pojawiające się plotki o chęci podjęcia nowego wyzwania przez zawodnika.

Wiele mediów twierdzi, że najbardziej prawdopodobnym kierunkiem dla Koreańczyka jest Real Madryt. „Królewscy” nie mieliby problemu z zakontraktowaniem skrzydłowego „Kogutów”, bo wciąż mają miejsce w kadrze dla piłkarzy spoza Unii Europejskiej.

Portal „transfermarkt” wycenia Sona na około 75 milionów euro. Jednak hiszpański dziennik Fichajes twierdzi, że Tottenham zażąda za swoją gwiazdę kwoty oscylującej w granicach 70 milionów euro. Do transferu doszłoby najpewniej w 2023 roku.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments