Jakub Kadak zagra w Ekstraklasie?

Jakub Kadak to ofensywny pomocnik, występujący w słowackim klubie AS Trencin. 21-latek zbiera świetne recenzje i wkrótce może wyruszyć do lepszej ligi. Nasze nieoficjalne informacje znalazły trop w Ekstraklasie.

Jakub Kadak w tym sezonie rozegrał 28 spotkań, zdobył 15 bramek i zaliczył 7 asyst. Jego główne zalety to świetny przegląd pola i opanowanie piłki. Nic w tym dziwnego, że wzbudza zainteresowanie na rynku transferowym. Obecnie jest wyceniany na 550 tysięcy euro, co może stanowić pewną barierę dla polskich klubów. Jednak nasze nieoficjalne ustalenia mówią o tym, że sytuację piłkarza monitorują Lech Poznań i Legia Warszawa.

Dodatkowym atutem piłkarza jest znajomość języka angielskiego, mogąca znacznie ułatwić aklimatyzację w nowym otoczeniu. Lech i Legia postrzegają Kadaka, jako doskonałą inwestycję, która w przyszłości może przynieść ogromne zyski sportowe oraz finansowe.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments