Jan Urban zwolniony z Górnika Zabrze! [ZOBACZ KOMENTARZE]

Jan Urban nie będzie dłużej szkoleniowcem Górnika Zabrze. Informację najpierw podał Przegląd Sportowy, a potem potwierdził to klub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zwolnienie Urbana budzi negatywne emocje u kibiców Zabrzan.

Komentarze kibiców

Kibice ewidentnie nie są zadowoleni z tej decyzji. Pod oficjalnym komunikatem pojawia się mnóstwo nieprzychylnych opinii, krytykujących zwolnienie trenera Urbana.

W tym klubie nigdy nie będzie stabilizacji. Robicie wszystko, żeby zniechęcić kibiców do przychodzenia na mecze. Ciekawy jestem, jaki magik przyjdzie w miejsce Urbana i na jak długo…..

-napisał jeden z kibiców

Jak można utrzymać prezesa a zwolnić trenera, który w końcu poukładał drużynę i podobno pani prezydent była zadowolona z gry, jaka to nie jest widowiskowa a teraz nagle Urban zwolniony. Zarządzanie w tym klubie to jest jedna wielka porażka. Za chwilę przyjdzie nowy trener i wielki zarząd będzie marudził, że stawiamy autobus pod bramką. DRAMAT #MuremZaUrbanem Dziękujemy trenerze!

-kolejna opinia rozgoryczonego fana

Co to za polityka zwalniania trenera bez żadnego sensownego powodu??? To jest jakiś żart chyba.

-kibic Paweł.

Oficjalnie oświadczenie klubu

Jan Urban odchodzi z Górnika. Informujemy, że od środy 15 czerwca Jan Urban nie będzie już pełnił funkcji trenera pierwszej drużyny Górnika Zabrze. Szkoleniowiec rozpoczął pracę w klubie pod koniec maja ubiegłego roku. W sezonie 2021/22 poprowadził pierwszą drużynę w 38. oficjalnych meczach. Trenerowi Janowi Urbanowi dziękujemy za wykonaną pracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze szkoleniowej. W najbliższych dniach zajęcia z zespołem poprowadzi dotychczasowy trener drugiej drużyny Piotr Gierczak.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments