Juventus – Atalanta. Błąd Szczęsnego i piękny gol Milika [WIDEO]

Juventus zremisował z Atalantą 3:3 w meczu 19. kolejki Serie A. Wojciech Szczęsny popełnił karygodny błąd przy pierwszym straconym golu, a Arkadiusz Milik popisał się pięknym trafieniem, dającym „Bianconerim” prowadzenie.

Defensywa Juventusu w ostatnim czasie prezentuje się co najmniej średnio. Z pewnością nie do tego przyzwyczaili nas zawodnicy Massimiliano Allegriego. Niestety w niedzielnym meczu z Atalantą przy jednym ze straconych goli zawinił Wojciech Szczęsny. Polski golkiper źle sparował strzał Ademoli Lookmana i w rezultacie piłka trafiła do siatki.

Polskim kibicom humor mógł poprawić gol Arkadiusza Milika z 34. minuty. Polak dał „Starej Damie” prowadzenie 2:1, kiedy silnym strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza rywali. Polskiemu napastnikowi w tej sytuacji asystował Nicolo Fagioli.

Warto również wspomnieć o genialnym rzucie wolnym, który dał Juventusowi remis. W 65. minucie przed polem karnym piłkarze „Bianconerich” wywalczyli stały fragment gry. Do piłki podeszli Di Maria i Danilo. Argentyńczyk sprytnie wystawił futbolówkę Brazylijczykowi, a ten huknął na bramkę nie do obrony.