Kontrakt Czesława Michniewicza nie został przedłużony! [KOMUNIKAT PZPN]

PZPN nie skorzystał z możliwości przedłużenia kontraktu Czesława Michniewicza. Jednak nie oznacza to, że dotychczasowy selekcjoner pożegna się z tym stanowiskiem. O co chodzi?

PZPN wydał oficjalny komunikat, w którym informuje o tym, że nie skorzystano z pewnego zapisu w umowie. Owa klauzula dawała możliwość jednostronnego przedłużenie umowy przez federację na dotychczasowych warunkach.

– Polski Związek Piłki Nożnej nie skorzystał z klauzuli umownej, która umożliwiała jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera. Jednocześnie PZPN informuje, że kwestia dalszej współpracy pomiędzy federacją a Czesławem Michniewiczem jest tematem rozmów stron – czytamy w komunikacie.

– Kontrakt selekcjonera Czesława Michniewicza obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku, w związku z czym decyzja dotycząca ewentualnego przedłużenia umowy z trenerem zostanie podjęta w najbliższych dniach – dodano.

To pierwsza decyzja ws. selekcjonera reprezentacji Polski. Coraz więcej wskazuje na to, że Czesław Michniewicz pożegna się z pełnioną funkcją. Informował o tym m.in. dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments