Krzysztof Piątek wraca do Fiorentiny!? Szokujący powrót coraz bliżej realizacji!

Krzysztof Piątek od początku obecnego sezonu jest wypożyczony z Herthy Berlin do włoskiej Salernitany, gdzie prezentuję się przyzwoicie. Poprzedni sezon polski napastnik spędził w Fiorentinie, w której w 18 meczach zdobył 6 bramek. Według naszych informacji na stole znajduje się opcja powrotu Krzysztofa Piątka do „Violi”.

Krzysztof Piątek w tym momencie występuje na wypożyczeniu w Salernitanie, która zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Serie A. Polak dotychczas strzelił dla drużyny Davide Nicoli 3 bramki w 15 meczach. Po jego grze widać, że czuję się dość dobrze w Salerno, niemniej jednak niedługo może zmienić klub. Według naszych informacji z pierwszej ręki Piątkiem zainteresowana jest włoska Fiorentina, która w tym sezonie nie radzi sobie zbyt dobrze i zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli ligowej. „Viola” ma dość spory problem ze zdobywaniem bramek, na tę chwilę zdobyła ich tylko 21, z czego zaledwie 6 jest autorstwa napastników drużyny Vincenzo Italiano, który jest na cenzurowanym u władz Fiorentiny.

Tak jak wcześniej wspomniano, Piątek jest na wypożyczeniu w Salernitanie, jednak ten fakt nie musi przeszkodzić Fiorentinie w sfinalizowaniu tego transferu. Władze „Violi” mają dogadać się z obecnym klubem polskiego napastnika, by przerwać wypożyczenie, a wtedy na drodze do tego powrotu nie będzie już żadnych przeszkód. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że Salernitana może nie zgodzić się na odejście ich kluczowego piłkarza, ponieważ nie ma dla niego zastępstwa na podobnym poziomie. Ofensywa Fiorentiny nie prezentuje się najlepiej, a Piątek mógłby dostać kolejną szansę, by pokazać, że nie jest gwiazdą jednego sezonu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments