Legia uciekła spod topora. Genialny rzut rożny i wolej! [WIDEO]

Legia Warszawa pokonała Miedź Legnicę 3:2 w dziesiątej kolejce PKO BP Ekstraklasy. Nie był to łatwy mecz dla gospodarzy, bo po fatalnym początku musieli odrabiać dwubramkową stratę. Bohaterem spotkania został Filip Mladenović, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę.

Miedź Legnica wyszła na prowadzenie już w 2. minucie meczu, kiedy do siatki trafił Angelo Henriquez. Niedługo potem prowadzenie podwyższył znany z holenderskich boisk Luciano Narsingh. Wówczas wydawało się, że przyjezdni są na bardzo dobrej drodze do tego, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Jednak na ich nieszczęście Legia zdołała się w porę otrząsnąć.

W 20. minucie gola kontaktowego zdobył Paweł Wszołek, a tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę znakomitym wolejem wyrównał Filip Mladenović. Tutaj warto również docenić wykonanie rzutu rożnego przez Josue. Dla Mladenovicia był to bardzo dobry dzień, serbski lewy obrońca ustalił wynik meczu w 56. minucie, dając „Legionistom” cenne zwycięstwo.