Lewandowski straci kolegę z drużyny! Gwiazda Barcelony kuszona przez Wolverhampton

Nie mogący wrócić do formy, Ansu Fati latem może opuścić Barcelonę. Według doniesień hiszpańskich mediów 20-latek otrzymał obiecującą ofertę od Wolverhampton!

Nawracające kontuzję oraz duża konkurencja w zespole mocno zahamowała rozwój młodego skrzydłowego. W poprzednim sezonie z powodu urazów opuścił, aż 35 meczów. Liczba ta, w tym sezonie zmniejszyła się do dwóch spotkań. Pomimo dość regularnej gry, nie potrafi on powrócić do pożądanego przez władze i kibiców poziomu.

W większości przypadków pojawiał się na murawie, zamieniając kolegę z drużyny w ostatnich 30 minutach. W 31 spotkaniach, które rozegrał, zdobył 4 gole oraz zanotował 3 asysty.

„Duma Katalonii” chce zminimalizować koszty w następnym sezonie. Z powodu wysokiego wynagrodzenia skrzydłowego „pozbycie się go” może być dobrym rozwiązaniem. Kuszącą ofertę złożył Wolverhampton, który zaproponował kwotę opiewającą 30 milionów euro. Do transferu są skłonni dodać Rubena Nevesa, a agent piłkarza rzekomo będzie starać się go przekonać do przenosin.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments