Memphis Depay w Atletico?! „Los Colchoneros” poszukują napastnika

Joao Felix przechodząc do Chelsea, pozostawił wakat na pozycji środkowego napastnika. Teraz zespół z Madrytu poszukuje idealnego zamiennika. Według najnowszych informacji miałby nim zostać Memphis Depay.

REKLAMA

Sytuacja w zespole

Memphis Depay odkąd do „Dumy Katalonii” dołączył Robert Lewandowski, ma niepewną sytuację w zespole, gdyż nasz rodak, poza zabraniem numeru „9” na koszulce, zabrał również miejsce w drużynie. Przez ostatnie 24 mecze Barcelony, Depay, 7 z nich rozpoczął na ławce rezerwowych, a w 12 nie zagrał z powodu kontuzji. W pozostałych 5 meczach, rozpoczynając mecz w pierwszym składzie, schodził przed ostatnim gwizdkiem.

Problemy Atletico Madryt

Niewątpliwie najlepszym aktualnie zawodnikiem „Los Colchoneros” jest finalista zeszłorocznego mudnialu — Antoine Griezmann. To właśnie Francuz jest odpowiedzialny za strzelanie goli oraz tworzenie akcji swoim kolegom z drużyny. Na razie swoją rolę odgrywa dobrze, gdyż może pochwalić się 5 trafieniami oraz 5 asystami w jedynie 17 meczów. Natomiast Yannick Carrasco oraz Alvaro Morata, sumując ich statystyki w aktualnym sezonie, zdobyli 7 goli. Nie da się zaprzeczyć, iż podana wcześniej liczba bramek nie jest zadowalająca. Z pomocą ma przyjść, oczywiście, nikt inny niż Memphis Depay, którego pozycja w Barcelonie, niewątpliwie jest niezadowalająca.

Aktualnie nie padają informacje na temat kwoty transferu bądź wypożyczenia, natomiast, jak donosi hiszpański portal sport.es „Barcelona jasno stwierdza, że ​​tę operację przeprowadzą dopiero pod koniec stycznia.” Co daje nam do zrozumienia, iż finalnej decyzji możemy się spodziewać właśnie w tym okresie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments