Milan zainteresowany znanym obrońcą! Francuz wrócił do dawnej formy

Samuel Umtiti przebywa na wypożyczeniu we włoskim klubie Leece. Defensor w Serie A budzi duże zainteresowanie wielu klubów. AC Milan, który nie radzi sobie za dobrze w tym sezonie, rozważa zakup piłkarza — informuje hiszpański „Sport”.

Francuz na początku swojej przygody z „Dumą Katalonii”, w sezonie 16/17, szybko trafił do grona najlepszych obrońców oraz został liderem linii defensywnej „Barcy”. Niestety po dwóch udanych sezonach Umtiti musiał zmagać się z licznymi kontuzjami. Ponadto nie wykazywał poziomu takiego jak przed laty. Hiszpański gigant chciał jak najbardziej rozstać się z defensorem, natomiast na przeszkodzie stanęła jego wieloletnia umowa. Latem 2022 roku udało się go wypożyczyć do Leece.

Wszystko wskazuje na to, że Umtiti zażegnał problemy ze zdrowiem, gdyż we włoskiej Serie A gra regularnie. W tym sezonie rozegrał 12 spotkań. Jego sytuacje bacznie obserwuje Milan, który jest zainteresowany pozyskaniem piłkarza. Transfer możliwy będzie w nadchodzące lato, kiedy obrońca wróci do „Barcy”. Mistrzowie Włoch liczą na przychylność „Dumy Katalonii” w sprawie rozwiązania umowy z niepożądanym zawodnikiem. Lecce w składzie z Umtitim zaliczyło 3 czyste konta.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments