Niemiecki talent blisko Lechii Gdańsk! Przebywa na testach

Joshua Chima Eze może trafić do Lechii Gdańsk. 19-latek przebywa na testach w klubie i w najbliższych dniach sztab szkoleniowy podejmie decyzję w sprawie jego przyszłości.

Joshua Chima Eze to niemiecki piłkarz z nigeryjskimi korzeniami. 19-latek występuje na pozycji defensywnego pomocnika, jednak w razie potrzeby może również występować w roli środkowego obrońcy. Do tej pory występował w drużynach młodzieżowych Bayeru Leverkusen. W zespołach U-17 oraz U-19 rozegrał 60 meczów, zdobywając 4 bramki. Warto wspomnieć, że w tym czasie występował w Lidze Młodzieżowej UEFA.

– Joshua miał do nas dołączyć na początku stycznia i mieliśmy się mu przyglądać na obozie w Turcji. Doznał jednak urazu i dopiero teraz jest w pełni zdrowy, a jego udział w treningach możliwy. Jest to młody zawodnik Bayeru Leverkusen, defensywny pomocnik lub środkowy obrońca. Sztab szkoleniowy będzie mu się przyglądał przez najbliższe kilkanaście dni podczas treningów i zdecyduje, czy może być przydatny dla naszego zespołu – powiedział dyrektor sportowy Lechii Gdańsk, Łukasz Smolarow.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments