OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do pracy w Ekstraklasie!

Waldemar Fornalik niedawno rozstał się z Piastem Gliwice. Teraz były selekcjoner reprezentacji Polski obejmie inny ekstraklasowy klub. Zakontraktowanie szkoleniowca oficjalnie ogłosiło KGHM Zagłębie Lubin.

Waldemar Fornalik przez ostatnie lata z sukcesami prowadził Piasta Gliwice. W sezonie 2018/19 sięgnął z tą drużyną po mistrzostwo Polski. Jednak niedawno zespół przestał notować zadowalające wyniki i klub zdecydował się pożegnać z byłym selekcjonerem.

Teraz Waldemar Fornalik obejmie KGHM Zagłębie Lubin. Kontrakt nowego trenera Miedziowych obowiązuje do zakończenia sezonu 2023/2024.

– Bardzo dziękuję władzom klubu za podjętą decyzję i tym samym za zaufanie, jakim mnie obdarzono. Liczę, że nasza wspólna praca doprowadzi do tego, że wszyscy ludzie związani z Zagłębiem Lubin będą usatysfakcjonowani – powiedział nowy trener KGHM Zagłębia Lubin Waldemar Fornalik.

– Naszym numerem jeden na liście od początku był trener Waldemar Fornalik. Doskonale znamy jego atuty. Ma znakomity warsztat szkoleniowy, ogromne doświadczenie i autorytet – przyznał Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Michał Kielan.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments