„Orły” rozbiły Arsenal! Deklasacja na Selhurst Park [WIDEO]

Nie tak wyobrażali sobie kibice Arsenalu poniedziałkowy wieczór. Crystal Palace rozbiło „Kanonierów” 3:0 i zanotowało 7. mecz bez porażki z rzędu. Przypomnijmy, że szkoleniowcem „Orłów” jest Patrick Vieira, czyli legendarny zawodnik drużyny z Emirates Stadium.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 15. minucie meczu, kiedy w polu karnym znakomicie znalazł się Jean-Philippe Mateta. Francuz wykorzystał zgranie kolegi z zespołu i głową wpakował piłkę do siatki. Kilka minut później na tablicy wyników było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Jordan Ayew, choć w tej sytuacji bardziej na pochwałę zasługuje doskonałe podanie Andersena. Wynik spotkania w 74. minucie ustalił strzałem z rzutu karnego Wilfred Zaha.