Ranking bukmacherów na piłkę nożną!

Statystyki, a także zachowania graczy potwierdzają, że od wielu lat piłka nożna jest najchętniej obstawią dyscypliną sportu w naszym kraju. Konkurencja na rynku z zakładów bukmacherskich stale wzrasta, dlatego też warto sprawdzić ranking prezentujący aktualną sytuację. Kto w tym momencie ma najlepszą ofertę na piłkę nożną?

Piłka nożna perłą w ofercie bukmacherów

Takie sporty jak skoki narciarskie, siatkówka czy też tenis są w naszym kraju popularne, jednak piłka nożna nie ma sobie równych. Potwierdzają to wszelkie statystyki dotyczące zainteresowania poszczególnymi wydarzeniami w telewizji, a także liczby obstawionych kuponów. Jeśli chodzi o ofertę bukmacherów, to w tym momencie nie ma takiej dyscypliny, która mogłaby się równać z popularnością piłki nożnej w naszym kraju. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście wielkie turnieje, takie jak chociażby Mistrzostwa Europy czy też Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Nie brakuje jednak typerów, którzy regularnie i co tydzień obstawiają mecze w najlepszych rozgrywkach ligowych na całym świecie.

Prawdopodobnie sytuacja na rynku bukmacherskim nie zmieni się również w najbliższych latach i piłka nożna również pozostanie najchętniej obstawiają dyscypliną sportu.

Ranking bukmacherów na piłkę nożną

Skoro piłka nożna jest najbardziej popularną dyscypliną sportu w ofercie bukmacherów, to warto przygotować specjalny ranking, który pozwoli wyróżnić poszczególne firmy z najlepszą ofertą.

  1. Ranking bukmacherów na piłkę nożną otwiera Superbet. Jest to firma, która działania w kanale online rozpoczęła stosunkowo niedawno, ponieważ dopiero w 2020 roku. Wcześniej pojawiła się na polskim rynku otwierając punkty stacjonarne. Superbet notuje znakomity rozwój od 2020 roku i jego zadaniem jest zdominowanie polskiej branży bukmacherskiej. Rumuńska firma już teraz ma jedne z najlepszych opinii w zestawieniu polskich bukmacherów. Na takie recenzje wpływają przede wszystkim znakomite oferty promocyjne dla wszystkich graczy, wysokie kursy, a także dobrze rozbudowana oferta. Obstawiając piłkę nożną w Superbet masz do wyboru praktycznie wszystkie ligi piłkarskie, również z uwzględnieniem niszowych propozycji. Jeśli jesteś fanem obstawiania niższych lig piłkarskich w naszym kraju, to również do Twojej dyspozycji są zakłady na Super regio – lokalnie najlepsi. Superbet dostrzega potencjał w liczbie klientów obstawiających 3 i 4. Ligę, co wcale nie jest standardem na rynku. Dodatkowo w ofercie tej firmy regularnie znajdują się najciekawsze promocje na najważniejsze mecze piłkarskie na całym świecie.
  2. W rankingu bukmacherów, którzy oferują ciekawe zakłady na piłkę nożną, trzeba umieścić również Fortunę. Aktualnie jest to operator, który plasuje się na 2. miejscu w zestawieniu, jeśli chodzi o procentowy udział w rynku. Fortuna na przestrzeni ostatnich lat również rozwinęła swoją ofertę i stara się walczyć z nowymi podmiotami. Gracze wyróżniają tego bukmachera, przede wszystkim ze względu na znakomite promocje dla stałych klientów, a także solidną aplikację mobilną. Jeśli chodzi o liczbę propozycji do obstawiania piłki nożnej, to w tym momencie jest ona mniejsza niż w przypadku Superbet, jednak nadal solidna w ligach zagranicznych.
  3. Na najniższym stopniu podium w naszym rankingu bukmacherów uplasował się Betfan. Jest to firma, która otwiera przed graczami wiele ciekawych możliwości, jeśli chodzi o obstawianie piłki nożnej. Interesującym wyróżnikiem są przede wszystkim zakłady statystyczne dotyczące posiadania piłki celnych strzałów, a nawet wymienionych podań w danym spotkaniu. Oferta oczywiście zależy od popularności danego wydarzenia, jednak w Betfan można też obstawiać niższe ligi.

Tutaj przeczytasz niezwykle ciekawe WYWIADY

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments