Real planuje kolejny transfer Brazylijczyka?! Ogromne pieniądze na stole!

Real Madryt w ostatnim czasie prezentuję bardzo chimeryczną formę i coraz więcej mówi się o potencjalnych zmianach personalnych w drużynie „Królewskich”. Jedną z nich jest ściągnięcie kolejnego czwartego już Brazylijczyka do drużyny Carlo Ancelottiego. Zawodnikiem, który może dojść do hiszpańskiego zespołu jest Robert Renan, czyli obecny piłkarz Zenitu Sankt Petersburg.

Robert Renan to 19-letni środkowy obrońca, którego pierwszym klubem było brazylijskie Corinthians. To właśnie z tego zespołu w styczniu tego roku przeszedł do rosyjskiego Zenitu. Brazylijczyk podpisał z klubem z Bliskiego Wschodu kontrakt do 2028 roku. Tymczasem zaczęto mówić o kolejnej zmianie klubu w karierze obrońcy.

Jak donosi dziennikarz Caique Silva, „Los Blancos” złożą ofertę za Renana tuż po zakończeniu Klubowych Mistrzostw Świata, a ma ona opiewać na 40 mln euro. Renan jeszcze nie zaliczył debiutu w barwach Zenitu i niedługo po raz kolejny może zmienić drużynę. Rozgrywki ligi rosyjskiej wrócą od początku marca, a po 17 kolejkach ekipa z Petersburga jest na 1. miejscu tabeli ligowej i ma aż 6 punktów nad Spartakiem Moskwa. Ponoć Ancelotti jest niezwykle zdeterminowany do zakupu brazylijskiego obrońcy.

Dodatkowo Renan miałby bardzo łatwą aklimatyzację w drużynie, ponieważ w szatni „Los Blancos” zasiada już 3 zawodników z jego ojczyzny. Ostatnio dużo mówi się o problemach defensywnych Realu Madryt oraz potencjalnego odejścia Jesusa Vallejo, to właśnie za Hiszpana miałby przyjść Renan, by poszerzyć kadrę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments