Real pokonał Atletico w derbach Madrytu! Zobacz bramki [WIDEO]

Real pokonał Atletico 2:1 w dzisiejszych derbach Madrytu. Dzięki temu podopieczni Carlo Ancelottiego utrzymali pozycję lidera La Liga, a oprócz tego powiększyli przewagę nad drużyną Diego Simeone do ośmiu punktów. „Królewscy” do tej pory odnieśli w lidze same zwycięstwa.

18′ – Fede Valverde doskonale wyprowadził piłkę z połowy „Królewskich” i uruchomił Mendy’ego, który zagrał do środka do Rodrygo. Brazylijczyk podał do Tchouameniego i ruszył na wolne pole za linię obrońców. Francuz świetnie to zauważył, zagrywając z pierwszej piłki. Wychowanek Santosu w sytuacji sam na sam nie dał szans Oblakowi.

36′ – Bardzo dobra dwójkowa akcja Modricia i Viniciusa w środkowej strefie boiska. Chorwat z pierwszej piłki zagrał na wolne pole do Brazylijczyka, który pomknął na bramkę Atleti. „Vini” oddał strzał, ale piłka trafiła w słupek. Na szczęście dla „Królewskich” futbolówka ostatecznie znalazła się pod nogami Fede Valverde. Urugwajczyk w najprostszej sytuacji nie miał problemów z trafieniem do siatki.

83′ – Rzut rożny z prawej strony boiska wykonuje Griezmann. Francuz zagrał na bliższy słupek, gdzie źle w piłkę trafił Militao. W rezultacie futbolówka trafiła na głowę Miguela Hermoso, który zdobył bramkę kontaktową dla gospodarzy.

90+1′ – Miguel Hermoso kończy swój jakże bogaty występ. Hiszpan zameldował się na boisku w 72. minucie i zdążył zdobyć bramkę, a następnie obejrzeć dwie żółte kartki w ciągu kilkudziesięciu sekund.