Reprezentant Turcji zagra w Ekstraklasie? Raków w poszukiwaniu napastnika

Nie od dziś wiadomo, że Raków Częstochowa ma problem z napastnikami. W tym sezonie główny snajper Rakowa, Vladislavs Gutkovskis strzelał tylko w 2 meczach, zdobywając 5 bramek (w tym 4 w jednym meczu). „Medaliki” chcą więc wzmocnić tę pozycję, co potwierdził nawet trener Rakowa, Marek Papszun. Jednym z kandydatów jest turecki napastnik, Serdar Dursun.

REKLAMA

„Każdy zespół wymaga wzmocnień, nasz również. Zdarzają się różne sytuacje losowe, gdy trzeba reagować. Okienko jest jeszcze otwarte i pracujemy nad tym, by jeszcze ktoś do nas dołączył. Czy to się uda? Zobaczymy” – skomentował trener Rakowa na konferencji prasowej.

„Spekulacji zawsze jest dużo, natomiast taka też jest rola mediów. Ja pozostanę obserwatorem tych spekulacji, nie będę się do tego odnosił” – podsumował.

REKLAMA

Napastnik Fenerbahce w Ekstraklasie?

Jak donoszą media, na celowniku klubu znalazł się Serdar Dursun. 31-letni napastnik wystąpił w 10. meczach reprezentacji Turcji, a obecnie występuje w barwach Fenerbahce. W tym sezonie w tureckiej ekstraklasie zanotował jedno trafienie w 10. meczach. Pod tym względem zdecydowanie lepiej wyglądał jego poprzedni sezon, w którym 33. spotkaniach zdobył 15 bramek. Marek Papszun preferuje wysokich napastników, a to wymaganie, mierzący 190 cm snajper, również spełnia.

Raków miał już złożyć pierwszą ofertę, jednak Dursun ma wiele innych propozycji, więc ciężko przewidzieć, jaki wybór podejmie piłkarz Fenerbahce.

REKLAMA

Podaj dalej
Fenerbahce Raków Częstochowa
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments