Reprezentant Turcji zagra w Ekstraklasie? Raków w poszukiwaniu napastnika

Nie od dziś wiadomo, że Raków Częstochowa ma problem z napastnikami. W tym sezonie główny snajper Rakowa, Vladislavs Gutkovskis strzelał tylko w 2 meczach, zdobywając 5 bramek (w tym 4 w jednym meczu). „Medaliki” chcą więc wzmocnić tę pozycję, co potwierdził nawet trener Rakowa, Marek Papszun. Jednym z kandydatów jest turecki napastnik, Serdar Dursun.

„Każdy zespół wymaga wzmocnień, nasz również. Zdarzają się różne sytuacje losowe, gdy trzeba reagować. Okienko jest jeszcze otwarte i pracujemy nad tym, by jeszcze ktoś do nas dołączył. Czy to się uda? Zobaczymy” – skomentował trener Rakowa na konferencji prasowej.

„Spekulacji zawsze jest dużo, natomiast taka też jest rola mediów. Ja pozostanę obserwatorem tych spekulacji, nie będę się do tego odnosił” – podsumował.

Napastnik Fenerbahce w Ekstraklasie?

Jak donoszą media, na celowniku klubu znalazł się Serdar Dursun. 31-letni napastnik wystąpił w 10. meczach reprezentacji Turcji, a obecnie występuje w barwach Fenerbahce. W tym sezonie w tureckiej ekstraklasie zanotował jedno trafienie w 10. meczach. Pod tym względem zdecydowanie lepiej wyglądał jego poprzedni sezon, w którym 33. spotkaniach zdobył 15 bramek. Marek Papszun preferuje wysokich napastników, a to wymaganie, mierzący 190 cm snajper, również spełnia.

Raków miał już złożyć pierwszą ofertę, jednak Dursun ma wiele innych propozycji, więc ciężko przewidzieć, jaki wybór podejmie piłkarz Fenerbahce.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments