Rozpad PSG!? Największe gwiazdy mogą odejść z klubu

We Francji gruchnęła wiadomość o tym, że włodarze PSG stracili cierpliwość do Neymara i chcą się pozbyć Brazylijczyka z klubu. Według jednego z dziennikarzy ta decyzja może wywołać rozpad gwiazdorskiej obsady. Ponoć nad odejściem zastanawia się Leo Messi, który jest wielkim przyjacielem Neymara.

Francuskie media zgodnie informują, że czas Neymara w PSG dobiega końca. Włodarze klubu stwierdzili, że najlepszym wyjściem będzie pozbycie się problematycznego Brazylijczyka już tego lata. Chętnych z pewnością nie będzie brakowało.

Zapewne nie przewidzieli, że może to wpłynąć na przyszłość ich największej gwiazdy, jaką bez wątpienia jest Leo Messi. Według dziennikarza Santiego Aouny możliwe jest odejście Argentyńczyka, któremu niezbyt podoba się pomysł pozbycia się Neymara.

Nie od dziś wiadomo, że Leo Messi i Neymar są wielkimi przyjaciółmi. Ich przyjaźń rozkwitła jakieś 10 lat temu, kiedy Brazylijczyk przybył do FC Barcelony. Obaj piłkarze wspólnie święcili na boisku największe sukcesy taki jak m.in. zdobycie Ligi Mistrzów. Obecność Neymara w PSG bez wątpienia miała wpływ na przenosiny Messiego do Paryża.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments