Wszystko co powinieneś wiedzieć przed High League 4

Kolejna gala High League zbliża się wielkimi krokami. Kto tym razem na niej wystąpi? Gdzie i kiedy odbędzie się to wydarzenie? Do jakich rozstrzygnięć doszło podczas ostatniej gali? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury!

Gdzie i kiedy odbędzie się High League 4?

Włodarze organizacji zapowiedzieli w styczniu, że w 2022 roku odbędą się trzy gale High League. Pierwsza miała miejsce 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Druga została zorganizowana 4 czerwca w Ergo Arenie. Kiedy dojdzie do trzeciej gali w tym roku?

Gala High League 4 zaplanowana jest na 17 września. Miejscem walk będzie gliwicka Arena, która do tej pory była gospodarzem KSW oraz Fame MMA. Obiekt ten doskonale nadaje się do organizacji tego typu imprez.

Hala powstała w latach 2013-2018. Jej właścicielem jest Miasto Gliwice. Na co dzień użytkowana jest przez futsalową drużynę Piasta Gliwice i koszykarzy GTK Gliwice. Odbywają się tutaj też różnego rodzaju koncerty i imprezy kulturalne.

Kto wystąpi na gali High League 4?

Z racji tego, że do High League 4 pozostało jeszcze sporo czasu, nie jest znana pełna karta walk. Organizatorzy zdradzili jednak, kogo na pewno zobaczymy 17 września w Gliwicach. Jakie to nazwiska?

Największą gwiazdą High League 4 będzie niewątpliwie Artur Szpilka. Były pięściarz, który ma za sobą debiut w KSW, niespodziewanie stoczy pojedynek dla kolejnej organizacji. Nazwisko jego rywala trzymane jest jeszcze w tajemnicy.

Na High League 4 ponownie zaprezentuje się też Lexy Chaplin. Do tej pory mogliśmy ją oglądać w dwóch pierwszych galach organizowanych przez tę federację. Pozostali uczestnicy na chwilę obecną są jeszcze nieznani.

Gdzie będzie można zobaczyć walki na High League 4?

Gala High League 4, podobnie jak poprzednie edycje, będzie można zobaczyć w systemie PPV. W jaki sposób osoby, które posiadają Bwin kod promocyjny, mogą wykupić dostęp do transmisji? Wszystko odbywa się poprzez oficjalną stronę federacji.

Osoby, które zarejestrują się po raz pierwszy u tego bukmachera, otrzymają od Bwin bonus. W chwili obecnej jest on dostępny tylko dla osób spoza Polski. Do czasu gali High League 4 sytuacja ta może ulec jednak zmianie.

Jak wyglądała poprzednia gala organizowana przez High League?

Tak jak wspominaliśmy, poprzednia gala High League odbyła się 4 czerwca w Ergo Arenie. Doszło tam do wielu ciekawych i emocjonujących pojedynków. Jakie były rozstrzygnięcia?

W walce wieczoru zmierzyli się ze sobą Marcin Dubiel i Alberto Simao. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł ten drugi, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziowską. Przed tą walką doszło do starcia Roberta “Robura” Orzechowskiego z Robertem “Hardkorowym Koksem” Burneiką. Zakończyło się ono błyskawicznie, ponieważ Litwina wyeliminowała kontuzja nogi.

W pozostałych walkach zwyciężali: Aniela “Lil Masti” Bogusz, Dawid “Crazy” Załęcki, Alan “Alan Człowieku” Godziński, Mateusz “Tarzan” Leśniak, Kamil Kossakowski i Ewa “Kleo” Brodnicka”. Podczas High League 3 miało dojść do pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem. Starcie to zostało jednak ostatecznie odwołane i przeniesione na inny termin.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments