Wysoka wygrana Realu! Piękne bramki Asensio i Modricia [WIDEO]

Real Madryt rozgromił Elche 4:0 w meczu 21. kolejki La Liga. „Królewscy” rozstrzygnęli losy spotkania już w pierwszej połowie, po której prowadzili 3:0. Pięknymi trafieniami popisali się Marco Asensio i Luka Modrić.

Strzelanie rozpoczął Marco Asensio, który w 8. minucie popisał się świetnym rajdem i precyzyjnym wykończeniem. Do przerwy dwukrotnie prowadzenie podwyższył jeszcze Karim Benzema. Francuz wykorzystał dwa rzuty karne.

Druga połowa wciąż przebiegała pod dyktando „Królewskich”. Gospodarze ciągle napierali i kreowali kolejne akcje. Efektem tych starań była piękna bramka Luki Modricia z 80. minuty. Chorwat przełożył piłkę na prawą nogę i huknął nie do obrony.

Dzięki zwycięstwu Real Madryt zmniejszył stratę do FC Barcelony do 8 punktów. Jednak, jeśli podopieczni Carlo Ancelottiego chcą jeszcze realnie włączyć się do walki o tytuł, to muszą pozostać bezbłędni w najbliższych kilku kolejkach.