Zakłady bukmacherskie online – wygoda i łatwość?

W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się legalni bukmacherzy online – wypierając zakłady sportowe w punkach stacjonarnych. Jednym z takich bukmacherów, którzy oferują obstawianie przez internet jest Betcris.

Okazuje się bowiem, że obstawianie zakładów bukmacherskich online ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym sposobem obstawiania w punktach stacjonarnych. Przedstawiamy kilka powodów, dla których warto obstawiać legalne zakłady bukmacherskie online.

Wygoda, łatwość i szybkość

Legalne zakłady bukmacherskie online, takie jak Betcris, można obstawiać z dowolnego miejsca, o dowolnej porze dnia i nocy, korzystając z komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.  Nie trzeba już wybierać się do stacjonarnego punktu bukmacherskiego, aby postawić zakład. Wystarczy mieć dostęp do internetu i urządzenie z przeglądarką internetową. Dostępne są również aplikacje mobilne – łatwe w obsłudze, z czytelnym i intuicyjnym interfejsem – to wszystko, aby ułatwić obstawianie. Zakłady online są też zwyczajnie szybsze od stacjonarnych – obstawienie zakładu jest błyskawiczne i zwykle wymaga tylko kilku kliknięć. Nie trzeba wychodzić z domu, stać w kolejce, czekać na obsługę lub wypełniać papierowych kuponów.

Szeroki wybór wydarzeń i znacznie więcej opcji

Zakłady bukmacherskie online oferują zwykle szeroki wybór dyscyplin sportowych, rozgrywek i zakładów – doskonałym przykładem jest Betcris. Gracze mają więcej opcji do wyboru i mogą obstawiać na zdarzenia, które są bardziej dla nich interesujące. Dzięki czytelnemu menu można się z tą szeroką ofertą zapoznać i wybierać najciekawsze dyscypliny, mecze, wydarzenia. Bukmacherzy online oferują zwykle więcej opcji zakładów niż ich odpowiednicy stacjonarni. Można obstawiać nie tylko wynik meczu, ale także takie wydarzenia jak liczba bramek, liczba rzutów rożnych, itp. Można również obstawiać zakłady łączone – opcji jest wiele i wszystko jest zawsze pod ręką.

Promocje i bonusy bukmacherskie

Legalni bukmacherzy online często oferują różnego rodzaju promocje i bonusy – dla nowych graczy oraz stałych klientów. To może być atrakcyjne dla graczy, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną lub po prostu uzyskać dodatkowe środki do obstawiania. Korzystanie z bonusów bukmacherskich może też dostarczyć graczowi dodatkowej rozrywki. W Betcris dostępne są np. bonusy bootsowe, które polegają na tym, że kursy na wybrane wydarzenia są podwyższone. Nowi gracze odebrać mogą kod promocyjny Betcris – bonus do 1400 PLN na start, inną opcją jest Freebet 20 PLN na Urodziny, codziennie istnieje możliwość otrzymania darmowego freebetu 20 PLN w promocji Kasa na okrągło. Ciekawą opcją jest również Kupon Dnia, dostępny dla wszystkich klientów Betcris. Dodatkowo są też dostępne bonusy związane z konkretnymi wydarzeniami czy drużynami.

Dostęp do statystyk i analiz

Ponadto niektórzy legalni bukmacherzy online oferują stały i bardzo czytelny dostęp do statystyk i analiz, które mogą pomóc graczom w podejmowaniu bardziej przemyślanych decyzji dotyczących obstawiania. Gracze mogą dokładnie przygotować swoje typy i zwiększyć swoje szanse na wygraną. To może być przydatne zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, ale również osoby, które od lat pasjonują się sportem i grywają online bardzo sobie chwalą takie rozwiązanie. W Betcris dostęp do statystyk masz zarówno z poziomu strony internetowej, jak i z aplikacji na urządzenia mobilne. Statystyki i analizy dotyczą różnych dyscyplin sportowych oraz poszczególnych drużyn i zawodników.

Bezpieczeństwo

Legalni bukmacherzy online muszą przestrzegać rygorystycznych przepisów dotyczących bezpieczeństwa i prywatności danych. Stosuje się w tym celu m.in. różne metody zabezpieczające, takie jak szyfrowanie danych, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom. Strony internetowe oferujące zakłady bukmacherskie są bardzo dobrze zabezpieczone przed atakami hakerów i oszustów, dzięki czemu gracze mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, korzystając z tych usług. Tak samo jest w przypadku Betcris, co oznacza, że Twoje pieniądze są bezpieczne.

Wyniki na żywo i możliwość obstawiania na żywo

Na stronach internetowych i aplikacjach mobilnych legalnych bukmacherów online można śledzić wyniki meczów live. Dzięki temu można też obstawiać zakłady na żywo, co może być bardzo ekscytujące. Szczególnie, że wszystko zawsze jest pod ręką i nie trzeba w tym celu wychodzić do naziemnego zakładu. Można również oglądać mecz w domowym zaciszu lub w knajpce ze znajomymi, a jednocześnie obstawiać  mecz na żywo. Dokładnie tak samo jest na platformie Betcris.

Choć niektórzy lubią klimat i atmosferę stacjonarnych punktów bukmacherskich, gdzie można przyjść i porozmawiać z innymi graczami przed obstawieniem meczów, to jednak obstawianie zakładów przez internet ma dużo więcej zalet niż korzystanie z punków stacjonarnych.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej pod adresem www.betcris.pl na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments