Znamy pierwszy letni transfer „Barcy”! Jest jeden warunek

W ostatnich tygodniach dyrektor sportowy Barcy spotkał się z agentem Iñigo Martíneza — donosi Xavi Ocampos. Bardzo możliwe, że to właśnie on będzie pierwszym transferem „Barcy” podczas letniego okienka transferowego.

FC Barcelona wciąż stara się uporać z problemami finansowymi, co uniemożliwiło rejestrację przykładowo Bernardo Silvy. Mimo to „Blaugrana” myśli o zasileniu zespołu poprzez transfer nowego zawodnika. Odejście Gerarda Pique przyczyniło się do decyzji Xaviego, aby pozyskać nowego defensora. Już w zimę próbowano pozyskać piłkarza, lecz na przeszkodzie stanęły względy procedularne.

Mimo problemów z transferem Hiszpana zawodnik nie zraził się do klubu i nadal chce przenieść się na Camp Nou. Między innymi dlatego dyrektor sportowy „Barcy”, Mateu Alemany, spotkał się z agentem piłkarza. Przedstawiciel „Dumy Katalonii” rzekomo oznajmił, iż 31-latek jest wciąż pożądany przez Xaviego, ale jego transfer dojdzie do skutku pod jednym warunkiem, którym jest uzyskanie zgody na rejestrację zawodnika w La Liga.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Martínez trafi do „Barcy” na zasadzie wolnego transferu, gdyż jego kontrakt z Atlhleticu Bilbao kończy się 30 czerwca 2023 roku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments