Arsenal straci swój cel transferowy

Transfer ukraińskiego skrzydłowego do Arsenalu wydawał się kwestią czasu. Jednak w ostatniej chwili szalejąca na rynku transferowym Chelsea, próbuję przejąć Mykhaylo Mudryka. Jak poinformował Fabrizio Romano, władze londyńskiego klubu przebywają obecnie w naszym kraju i prowadzą rozmowy z Szachtarem, próbując dojść do ustnego porozumienia. Wszystko wskazuje na to, że Arsenal straci swój cel transferowy.

REKLAMA

Arsenal uporczywie dążył do celu, aby porozumieć się z ukraińskim klubem w sprawie kwoty odstępnego. Ze strony angielskiego klubu oficjalnie wyszły trzy propozycję. Jednak żadna z nich nie spełniała dotychczas wymogów klubu z Doniecka. Z kolei Chelsea wystosowała ofertę opiewająca w okolicach 100 milionów, co skłania pracodawcę skrzydłowego ku zaakceptowaniu propozycji „The Blues”. Jednak ostateczna decyzja będzie należała do samego zainteresowanego.

Mudryk w tym sezonie rozegrał 12 spotkań w lidze ukraińskiej. Strzelił w nich 7 bramek, dokładając do tego 6 asyst. Pokazał się również z dobrej strony w Lidze Mistrzów, gdzie w sześciu występach, trafiał do siatki rywala trzykrotnie oraz dwa razy zaliczył asystę. Portal Transfermarkt wycenia ośmiokrotnego reprezentanta Ukrainy na 40 milionów euro.

REKLAMA

Chelsea HOT Mykhaylo Mudryk
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments