Chelsea zainteresowana polskim bramkarzem

Czesław Michniewicz zapowiedział, że 17-letni Gabriel Słonina pojawi się na czerwcowym zgrupowaniu reprezentacji Polski, jako piąty bramkarz. Utalentowany golkiper robi furorę w MLS i tym samym zwraca uwagę największych klubów świata. Według ostatnich doniesień o podpis Polaka powalczy Chelsea.

Przede wszystkim dla „The Blues” będzie to ruch z myślą o przyszłości. Najprawdopodobniej Słonina powędrowałby na wypożyczenie w celu okrzepnięcia w poważnej europejskiej piłce. Jednak samo zainteresowanie ze strony tak wielkiego klubu wiele mówi o talencie 17-latka.

Jak donosi Fabrizio Romano, Chelsea była bardzo blisko podpisania umowy z Gabrielem Słoniną przed nałożeniem sankcji. Aktualnie londyński klub nie może dokonywać żadnych transakcji, ale wciąż pracuje nad możliwością zakontraktowania młodego bramkarza. Włoski informator podaje również, że 17-latek wkrótce podejmie decyzję o swojej przyszłości.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments