Kolejna legenda Realu Madryt w Al-Nassr?! Za transfer ma odpowiadać Cristiano Ronaldo

Al-Nassr zyskało wielką popularność w świecie piłki nożnej, dzięki transferowi Cristiano Ronaldo. Jednak klub z Arabii Saudyjskiej nie chce poprzestać tylko na jednym głośnym nazwisku. Według doniesień Bruno Andrade, portugalskiego dziennikarza, aktualnie Al-Nassr monitoruje sytuację Marcelo.

  • Al-Nassr monitoruje sytuację Marcelo
  • Brazylijczyk jest związany kontraktem z Olympiakosem do 30 czerwca 2023 roku
  • W transferze może pomóc Cristiano Ronaldo, który jest wielkim przyjacielem Marcelo

Według doniesień Bruno Andrade, portugalskiego dziennikarza stacji CNN, Al-Nassr rozpoczęło monitorowanie sytuacji Marcelo. Arabski klub po pozyskaniu Cristiano Ronaldo nie chce się zatrzymywać i planuje kolejne głośne transfery. Bez wątpienia obecność CR7 w zespole może w tym pomóc.

Marcelo aktualnie jest piłkarzem Olympiakosu. Jednak w Grecji nie radzi sobie najlepiej, o czym doskonale świadczą liczby Brazylijczyka. Od początku sezonu rozegrał ledwie 92 minuty na boiskach Super League. W mediach pojawiły się plotki o słabym przygotowaniu fizycznym 34-latka, co prawdopodobnie jest powodem słabej dyspozycji. Dlatego 30 czerwca 2023 roku po wygaśnięciu kontraktu najpewniej odejdzie z klubu.

Brazylijczyk to absolutna legenda Realu Madryt, jednak po opuszczeniu „Królewskich” nie potrafi odnaleźć najlepszej formy. Wydaje się, że dobrym rozwiązaniem byłoby przeniesienie się do Al-Nassr, gdzie od niedawna występuje jego wielki przyjaciel – Cristiano Ronaldo. To właśnie Portugalczyk miałby namówić Marcelo na przenosiny do Arabii Saudyjskiej.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments