Szalony mecz PSG! Leo Messi dał zwycięstwo golem z rzutu wolnego [WIDEO]

PSG pokonało Lille 4:3 w meczu 24. kolejki Ligue 1. Bohaterem spotkania został Leo Messi, który pięknym strzałem z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry, dał gospodarzom zwycięstwo.

Po pierwszych kilkunastu minutach mogło się wydwać, że losy meczu są przesądzone. W 11. minucie do siatki trafił Kylian Mbappe, a niedługo potem prowadzenie podwyższył Neymar. Koszmarny rezultat jednak nie zniechęcił przyjezdnych. Bramkę kontaktową w 24. minucie zdobył Bafode Diakite, ustalając wynik 1. połowy.

Po przerwie zdecydowanie więcej chęci do gry wykazywali zawodnicy Lille. Efektem tego była bramka Jonathana Davida w 58. minucie. Kanadyjski napastnik wykorzystał rzut karny. Wówczas goście wyraźnie poczuli, że korzystny wynik jest w ich zasięgu. W 69. minucie Jonathan Bamba wstrząsnął Paryżem, zdobywając kolejnego gola dla przyjezdnych.

Wydawało się, że konkurs na „comeback” dnia został rozstrzygnięty. Jednak nic bardziej mylnego. Najpierw na 3 minuty przed końcem meczu do siatki po raz drugi trafił Kylian Mbappe, a w 4. minucie doliczonego czasu gry z rzutu wolnego bramkarza pokonał Leo Messi. Argentyńczyk w imponującym stylu zapewnił „Paryżanom” zwycięstwo.