Ile zarabia Neymar w PSG? Zarobki na minutę, godzinę i dzień

Zarobki piłkarzy w dzisiejszych czasach to istne szaleństwo. Odpowiedzmy więc sobie na pytanie: Ile zarabia Neymar? Brazylijczyk jest jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie. Według różnych doniesień Neymar zarabia w Paris Saint-Germain (PSG) około 36 milionów euro rocznie, co oznacza, że zarabia ponad 3 miliony euro miesięcznie z samej umowy z klubem. W drużynie ze stolicy Francji lepiej opłacani są od niego tylko Lionel Messi i Kylian Mbappe.

Neymar, czyli złote dziecko brazylijskiej piłki nożnej

Neymar, to brazylijski piłkarz, który rozpoczął swoją karierę w Santosie. Szybko stał się jednym z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych piłkarzy na świecie, co przyciągnęło uwagę wielu europejskich klubów. W 2013 roku przeniósł się do FC Barcelony, gdzie występował przez cztery lata, zdobywając kilka ważnych trofeów, w tym Mistrzostwo Hiszpanii, Ligę Mistrzów UEFA i Puchar Króla. W 2017 roku przeszedł do Paris Saint-Germain, gdzie nadal występuje i kontynuuje swoją świetną karierę, zdobywając przy okazji kilka ważnych trofeów. Neymar jest również członkiem reprezentacji Brazylii.

Zarobki Neymara

Neymar przeszedł do PSG w 2017 roku z FC Barcelony w wyniku transferu wartego rekordową kwotę 222 milionów euro. Od tego czasu zdobył z klubem kilka ważnych trofeów, w tym m.in. mistrzostwo Ligue 1, Puchar Francji i Puchar Ligi Francuskiej.

Poza swoim wynagrodzeniem za grę w klubie Neymar jest również bardzo dobrze opłacany za kontrakty reklamowe. Brazylijczyk jest twarzą wielu globalnych marek, w tym m.in. Nike, a jego roczne zarobki z tytułu umów sponsorskich szacuje się na około 20 milionów euro.

Piłkarz PSG jest również członkiem brazylijskiej reprezentacji narodowej, w której również zarabia dobre pieniądze. Wszystko to pokazuje, że jego wynagrodzenie w PSG jest jedynie częścią jego ogólnego dochodu, a jego status jako jednego z najlepiej opłacanych sportowców na świecie jest niezagrożony.

Warto zauważyć, że wynagrodzenie Neymara w PSG jest często krytykowane przez wielu kibiców i ekspertów, którzy twierdzą, że jego zarobki są zbyt wysokie w porównaniu z tym, co piłkarz prezentuje na boisku.

Ile zarabia Neymar na sekundę, minutę, godzinę, dzień i tydzień?

Przeliczając zarobki klubowe Neymara na mniejsze jednostki czasu, dowiemy się, że zawodnik pobiera pensję w wysokości:

  • Na tydzień: około 690 410 euro
  • Na dzień: około 98 630 euro
  • Na godzinę: około 4 110 euro
  • Na minutę: około 68 euro
  • Na sekundę: około 1,14 euro

Należy pamiętać, że te wartości są jedynie przybliżeniem i rzeczywiste wynagrodzenie Neymara może się różnić w zależności od różnych czynników, takich jak dodatkowe bonusy czy premie za konkretne osiągnięcia.

Jakub Boroń

Piłkarski pasjonat, fan Realu Madryt i sympatyk ligi włoskiej. Założyciel portalu magiapilki.pl.Kontakt: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments